CHP Karşıyaka'da Behice Yıldız İşçimenler Ünsal’ın adaylığına karşı çıkan örgüt üyeleri 6 Şubat Salı günü ‘dayatma ithal aday istemiyoruz’ başlığıyla eylem yapmaya hazırlanıyor. CHP Karşıyaka ilçe merkezinin önünde saat 16.00’da toplanacak olan partililere Karşıyaka aday adaylarından çok sayıda ismin katılması bekleniyor. CHP Karşıyaka Belediye Başkan aday adayı Serdar Yavaşoğlu

 'Dostlar. Ankara, bu partide bir gün bile emeği olmayan, Narlıdere’de oturan, daha önce başka bir partiden milletvekili adayı olmuş, ilçemize ait hiç bir projesi olmayan bir Kadın adayı dayatma ile bizlere kabullendirmeye çalışıyorlar. Partimizden,aylardır emek sarf etmiş 28 aday adaylarına saygılı davranıp, içlerinden birine görev verilmesini istiyoruz.' mesajı verdi. 

Behice Yıldız İşçimenler Ünsal: Biz kazanacağız, Karşıyaka kazanacak...

Bakan Bolat'tan ayrılık sinyali! Kabinede değişiklik kapıda mı? Bakan Bolat'tan ayrılık sinyali! Kabinede değişiklik kapıda mı?

CHP Karşıyaka Belediye Başkan Adayı Behice Yıldız İşçimenler Ünsal parti örgütüyle buluşmuştu. İşçimenler Ünsal Suat Taşer Sanat Merkezi’ndeki buluşmada, “Karşıyaka’da yepyeni bir hikaye yazmak için partimizden aldığımız güçle yola çıkıyoruz. Biz kazanacağız, Karşıyaka kazanacak. Sorumluluk duygumuz ve heyecanımız çok yüksek. Hayata geçireceğimiz projelerle Karşıyaka’yı marka kent yapacağız” demişti.

Editör: Bünyamin Dobrucalı