Türkiye İş Bankası Genel Müdürü Hakan Aran, Visa ile gerçekleştirdikleri iş birliğine ilişkin olarak şunları söyledi: “Bu, Visa'nın bankamızın 100. yılında bize yaptığı büyük bir jest olarak değerlendiriyorum çünkü Visa'nın sponsorluğu sayesinde önemli bir görünürlük kazanıyoruz. Formula 1'de temsil edilen ilk Türk bankası olmak, 100. yılımız için büyük bir gurur. Formula 1 benim için hız, yenilik ve ileri teknoloji demektir. İş Bankası markasının bu yüksek değerleri temsil etmesi, kendisi başlı başına anlamlı bir durum. Bu iş birliği camiamız ve ülkemiz için hayırlı olsun.”

İlk kez bir Türk bankasının logosunun bir yarış aracında yer alacak olmasına değinen Aran, “Bu başarı için sıkı bir iş birliği ve karşılıklı anlayış gerekiyordu; Visa'nın global değerleriyle Türkiye İş Bankası'nın değerleri büyük ölçüde örtüşüyor gibi görünüyor. Bu iş birliği bu ortak değerlerin bir sonucu. Dolayısıyla ilk kez bir Türk markasının Formula 1'de yer alacak olması, bizim için heyecan verici bir gelişme” dedi.

Visa Türkiye Genel Müdürü Samile Mümin ise şunları ekledi: “Öncelikle çok heyecanlı ve gururluyuz. Bir Türk bankası olan İş Bankası'nın ilk kez bizimle birlikte bir araç üzerinde ve pilotların formalarında yer alacak olması, bizim için büyük bir ilk ve Türkiye'den bu başarıyı elde etmekten dolayı ayrıca heyecanlıyız.”

Dolar/TL bugün ne kadar? (25 Temmuz Dolar-Euro son durum) Dolar/TL bugün ne kadar? (25 Temmuz Dolar-Euro son durum)

İstanbul'da düzenlenen lansman etkinliğine katılan davetliler, Visa Cash App RB Formula One takım aracının gerçek boyutlu replikasını yakından inceleme fırsatı buldular. Visa Cash App RB Formula One takım aracının birebir replikası ve pilotların yarış kıyafetleri ile Formula 1 atmosferini deneyimleme imkanı, 12-14 Temmuz tarihleri arasında KanyonAVM'de sunulacak.

Kaynak: T24