Uzun Süredir Sağlık Sorunlarıyla Boğuşuyor

Türk sinemasının dört yapraklı yoncasından biri olarak kabul edilen Filiz Akın, sağlık sorunlarıyla mücadele ederken geçtiğimiz günlerde hastanede tedavi görmüştü. Nazofarenks kanseriyle mücadele eden ve daha sonra sol kulağında yaşadığı sorunlarla karşı karşıya kalan ünlü oyuncu, son olarak şiddetli öksürük ve ateş şikayetiyle hastaneye kaldırılmıştı.

Güncel Durumu Hakkında Açıklama Yapıldı

Filiz Akın, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla sevenlerini son durumu hakkında bilgilendirdi. Tedavi sürecindeki gelişmeleri paylaşan ünlü oyuncu, kendisine destek olan herkese teşekkür etti. Sağlık durumunun olumlu yönde ilerlediğini belirten Akın, artık ilaçlarını evde alacağını söyledi.

Ekran Görüntüsü 2024 04 02 184404

Moralini Yüksek Tutan İfadesi

Ünlü oyuncu, son açıklamasında moralinin yerinde olduğunu ve baharın sevincini yaşadığını dile getirdi. MR sonuçlarıyla ilgili endişe ettiği günlerin geride kaldığını belirten Filiz Akın, şükürler olsun ki şüpheli bir durumla karşılaşmadığını ifade etti.

Bahar Dizisine Pelin Karahan Konuk Oyuncu Olarak Katılacak Bahar Dizisine Pelin Karahan Konuk Oyuncu Olarak Katılacak

Ekran Görüntüsü 2024 04 02 184425

Sağlık Durumu Takip Ediliyor

Filiz Akın'ın sağlık durumu, sevenleri tarafından yakından takip ediliyor. Usta oyuncunun hastalıkla olan mücadelesi ve moralinin yüksekliği, ona olan sevgi ve desteğin bir göstergesi olarak değerlendiriliyor. Sinema dünyasının değerli ismi Filiz Akın'a acil şifalar diliyoruz.

Kaynak: Haber Merkezi