Manisa'da dehşet: Adam eski eşini ve ailesini bıçaklayarak öldürdü! Manisa'da dehşet: Adam eski eşini ve ailesini bıçaklayarak öldürdü!

Elazığ'da 8 gün boyunca kayıp olan bir çocuğun annesi, acı haberi Anneler Günü'nde aldı. Kadının cesedi, toprağa gömülü halde bulundu ve katil ya da katillerinin kimler olduğu araştırılıyor. 25 yaşındaki Dilara Günana, 4 Mayıs'ta sabah evden çıktıktan sonra kaybolmuştu. Ailesi, akşama doğru Dilara'ya ulaşamayınca polise haber verdi. Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri geniş çaplı bir arama yaptı ve kadının cesedi merkeze bağlı Sedeftepe köyü Armutluk mevkiinde bulundu.

Olayla ilgili olarak çok sayıda şüphelinin gözaltına alındığı bildirilirken, soruşturma devam ediyor. Acılı aile, cenazeyi almak için morgun önünde saatlerce bekledi. Kadının 7 yaşındaki kızı ise annesinin ölümünden habersiz bir şekilde morg önünde oyunlar oynadı, bu anlar görenleri derinden etkiledi.

Anneler Günü'nde kızının acı haberini alan Zeycan Günana, katil ya da katillerin bulunmasını ve adaletin sağlanmasını istedi. Kayıp kardeşinin ölü bulunmasını aktaran ağabey Sidar Günana da adaletin yerini bulmasını ve en ağır cezaların verilmesini talep etti.

Kaynak: Haber Merkezi