İlk Evim Arsa projesi hak sahiplerinden TOKİ'ye şikayet yağmuru: “800 bin mağdur var!“ İlk Evim Arsa projesi hak sahiplerinden TOKİ'ye şikayet yağmuru: “800 bin mağdur var!“

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda, dünyevi yaşamın gerçek anlamının, annelerin değerli varlığında ve saygın zarafetinde gizli olduğunu ifade etti.

Annenin, merhamet ve dayanıklılığın simgesi olduğunu, sevgi dolu ve özverili tutumuyla birlikte, sabır ve sağduyunun örneği olduğunu vurgulayan Bahçeli, şu sözlere yer verdi:

"Her anne özel, her anne önemli, her anne övünç kaynağıdır. Onları üzmeyelim, onları incitmeyelim, onlara asla yüzümüzü dönmeyelim. Bilelim ki anne hayattaki ilk ışığımız, ilk sıcaklığımız, ilk güvencemiz, ilk nefesle son nefes arasındaki güneşimiz ve güldestemizdir. Annenin kırılması ve gücenmesi alemin mahzunlaşmasıdır. Fedakarlığın burcu olan annelerimizin hayır dualarına layık olabilmek niyazıyla, hayatta olan annelerimize sağlıklı bir ömür, halen tedavi altında olanlara şifalar, vefat eden annelerimize de Cenabıallah'tan rahmetler diliyorum. En başta şehit annelerimiz olmak kaydıyla, bütün annelerimizin Anneler Günü'nü gönülden tebrik ediyor, sonsuz hürmetlerimi sunuyorum."

Kaynak: Haber Merkezi