Bambaşka Sohbetler programına konuk olan Asude Kalebek, Ceyda Düvenci'nin itirafıyla şaşkına döndü. Düvenci, Kalebek'e farkında olmadan kilo baskısı yaptıklarını itiraf etti.

Hande Yener tatilde yanına gelen sokak köpeğine köfte ısmarladı! Hande Yener tatilde yanına gelen sokak köpeğine köfte ısmarladı!

Düvenci: "Dipdiri olacak, zayıf olacak, fit olacak"

Düvenci: "Dipdiri olacak, zayıf olacak, fit olacak"

Ceyda Düvenci, Asude Kalebek'i çok beğendiğini ve hayranı olduğunu söylerken, aslında ona farkında olmadan kilo baskısı yaptıklarını söyledi. Düvenci, "Biz aslında sana farkında olmadan dizi başladığında hemen böyle Asude biraz kilo mu versen?... Aslında ne kadar küstahça bir şey... Bize hep öyle öğretmişler ya başrol kadın dipdiri olacak, zayıf olacak, fit olacak... Sektör sana bunu öğretiyor. Biz de sevdiğimiz kişilerin en iyisini olmasını isteğimizden sınır ihlali yapıyoruz. Bunu fark ettiğim yer senin duruşun. Çünkü öyle küstah ve kaba olmayan bir yerden öyle güzel anlattın ki bize hikayeyi... 'Ben böyle çok mutluyum. Her yerimi çok seviyorum.' dedim ki ah be Ceyda. Git otur beş saat evde bunu bir düşün." dedi.

Kalebek: "Her yerimi çok seviyorum"

Ceyda Duvenciden Asude Kalebeke Kilo Itirafi Farkinda Olmadan Kilo Baskisi Yaptik

Asude Kalebek ise bu konuşma sonrası "Biraz etli butlu başrol biri olarak ben böyleyim ve böyle kabul edildim. Bu birilerine umut olacaksa beni mutlu eder." dedi.

Kaynak: HABER MERKEZİ