Haci Sabancinin Esi Nazli Sabanci Kombiniyle Adeta Elestirilerin Hedefi Oldu4

Didem Soydan'dan mest eden pozlar: Gömleğin düğmelerini sonuna kadar açtı Didem Soydan'dan mest eden pozlar: Gömleğin düğmelerini sonuna kadar açtı

Hacı Sabancı ile Zeynep Nazlı Sabancı'nın 2021'deki düğünleri ve geçtiğimiz yıl küçük kızları Alara'nın doğumuyla gelen mutluluklarına dair haber, dikkat çekici bir şekilde medyada yer aldı. Nazlı Sabancı, doğum sonrası hızlı bir şekilde kilo vererek dikkatleri üzerine çekti ve adeta olay oldu.

Sosyetenin tanınmış isimlerinden biri olan Nazlı Sabancı, her davete özel olarak hazırlanıyor olsa da son zamanlarda giyim tercihleri ve sosyal medya paylaşımlarıyla eleştirilere maruz kalıyor.

Sosyetenin tanınmış isimlerinden biri olan Nazlı Sabancı, her davete özel olarak hazırlanıyor olsa da son zamanlarda giyim tercihleri ve sosyal medya paylaşımlarıyla eleştirilere maruz kalıyor. Özellikle Sima Tarkan'ın nişan töreninde tercih ettiği kıyafetle ilgili yaptığı pozlar, farklı yorumlara neden oldu.

Son olarak, Nazlı Sabancı'nın kırmızı bir takım tercih ettiği ortaya çıktı. Nişanda giydiği kırmızı takımıyla çekilen pozlarını paylaşan Sabancı, bu kez de karışık tepkiler aldı

Son olarak, Nazlı Sabancı'nın kırmızı bir takım tercih ettiği ortaya çıktı. Nişanda giydiği kırmızı takımıyla çekilen pozlarını paylaşan Sabancı, bu kez de karışık tepkiler aldı. Kimileri tarafından beğenilirken, kimileri tarafından eleştirilen giyim tarzıyla yine gündem oldu.

Kaynak: HABER MERKEZİ