TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Teşkilat, dün akşam yayınlanan sezon finali ile izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşattı. Dizinin başrollerinden biri olan ve Ömer karakterine hayat veren ünlü oyuncu Murat Yıldırım, son bölümle birlikte diziye veda etti.

Murat Yıldırım'dan Duygusal Veda Mesajı

Murat Yıldırım'dan Duygusal Veda Mesajı

İki sezondur Teşkilat dizisinde başarılı bir performans sergileyen Murat Yıldırım, sosyal medya hesabından paylaştığı duygusal bir mesajla hayranlarına veda etti. Setten kareler paylaşan Yıldırım, teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

Murat Yıldırım'dan Duygusal Veda Mesajı

"Miray'ımın doğduğu günlerde kabul ettiğim Teşkilat'a bu akşam son bölümümle veda ediyorum. Çok güzel zamanlarım oldu, çok güzel anılar biriktirdim. İyi ki kabul ettim, iyi ki oynadım. Teşkilat bir ailedir öncekilerle ve sonrakilerle. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Teşkilat seni bulur," notunu düşen Yıldırım, dizide geçirdiği süre boyunca edindiği güzel anıları ve tecrübeleri de vurguladı.

Nazlı Sabancı, eşi Hacı Sabancı'nın doğum gününü aşk dolu kareyle kutladı! Nazlı Sabancı, eşi Hacı Sabancı'nın doğum gününü aşk dolu kareyle kutladı!

Teşkilat Dizisi Sezon Finali ile Nefes Kesti

Başrollerinde Murat Yıldırım, Aybüke Pusat, Sarp Levendoğlu, Yunus Emre Yıldırımer ve Cengiz Bozkurt gibi isimlerin yer aldığı Teşkilat dizisi, sezon finaliyle izleyicilerden tam not aldı. Heyecan dolu sahneleri ve sürpriz gelişmeleri ile dikkat çeken bölüm, sosyal medyada da ge

Kaynak: Haber Merkezi