İngiltere'den tatil için Muğla'nın Marmaris ilçesine gelen 73 yaşındaki İngiliz turist Denis Crawley'nin tatili trajik bir şekilde sona erdi. Koyları gezmek amacıyla tekne turuna katılan Crawley, denize atladıktan sonra aniden kalp krizi geçirdi. Tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Crawley, yaşamını yitirdi.

Bağcılar'da kavga: husumetli İki aile çatıştı, 4 polis ve 1 bekçi yaralandı! Bağcılar'da kavga: husumetli İki aile çatıştı, 4 polis ve 1 bekçi yaralandı!

Hava sıcaklıklarının artmasıyla birlikte turizm sezonunun erken açılması, özellikle İngiltere'den gelen turistlerin bölgeye olan ilgisini artırmış durumda. Crawley'in de katıldığı tekne turu, Marmaris koylarında düzenlenmişti. Ancak denize atladıktan sonra fenalaşan Crawley için arkadaşları 112 Acil Çağrı Merkezi'nden yardım istedi. Sahil Güvenlik Komutanlığı, dalgıç ekipleri ve acil sağlık ekipleri hızla olay yerine intikal etti. Vatandaşların da yardımıyla Crawley sudan çıkarıldı ve sağlık ekipleri tarafından ilk müdahale yapıldı.

Ancak yapılan incelemeler sonucunda Crawley'in kalp krizi nedeniyle hayatını kaybettiği belirlendi. Olayın ardından soruşturma başlatıldı ve Crawley'in kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için adli tıp kurumuna sevk edildi.

Kaynak: Haber Merkezi