Açık liselerde eğitim alarak mezun olmak isteyen adaylar için 2. dönem sınavları Mart ayında gerçekleşti. Yüz yüze olarak okul ortamında yapılan sınavlara katılan adaylar, sonuçları için sabırsızlıkla bekliyor. Ancak sınav kurallarına uymayan adayların sınavları geçersiz sayılacak. AÖL 2. dönem sınav sonuçları, Milli Eğitim Bakanlığının resmi internet sitesinden duyurulacak ve bu duyuru internet üzerinden tebliğ hükmünde olacak. Adaylara basılı veya mail yoluyla ayrıca bilgilendirme yapılmayacak.

AÖL sınav sonuçları belli oldu mu?

Bakan Göktaş açıkladı ''gençlere 2 yıl geri ödemesiz, faizsiz 150 bin liralık evlilik kredisi'' verilecek! Bakan Göktaş açıkladı ''gençlere 2 yıl geri ödemesiz, faizsiz 150 bin liralık evlilik kredisi'' verilecek!

Milli Eğitim Bakanlığı, 16-17 Mart tarihlerinde üç farklı oturumda düzenlenen sınavın sonuçlarını henüz erişime açmadı. Bakanlık tarafından yapılan açıklamada, sınav sonuçlarının 17 Nisan Çarşamba günü açıklanacağı duyuruldu. Ancak, sonuçların açıklanma saati hakkında bir bilgilendirme yapılmadı. Adaylar, AÖL 2. dönem sınav sonuçlarının en geç yarın saat 13.00'e kadar erişime açılmasını bekliyorlar. Resmi duyuru geldiğinde, detaylar haberimize eklenecektir.

Kaynak: Haber Merkezi