CHP Manisa İl Başkanı Semih Balaban, Manisa'nın Kara Koca köyündeki 40 dönümlük arazinin Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün kızına usulsüz devredildiğini Ayşegül Koç’un ‘ Gün Başlıyor ’ programında anlattı. 


Programda Semih Balaban; ''Manisa'da İzmir'in bitişiğinde Kara Koca Köyü'nde 40 dönümlük arazi alınıyor. Eko turizm adıyla imar planı uygulanıyor. Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün kızına bu arazi devrediliyor. Bu arazi devredilerek rant elde edilmek isteniyor. Bilirkişi de bizim bu konuda haklı olduğumuzu aktardı. Bizim hukuk mücadelemiz devam edecektir.'' dedi. 


Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün kendine özel imarlar yaptırdığını aktaran Balaban; ‘’ Cengiz Ergün ve arkadaşlarının TÜGVA’ya Şehzadeler ilçesinde en güzel sosyal tesisi bedelsiz olarak tahsis etmesini de mahkemeye vermiştik. Mahkeme bizim lehimize karar verdi. Bizim amacımız bireysel rantı bitirmektir. Ülkemizin değerlerini ve çıkarlarını korumak başlıca amacımızdır.’’ dedi.

AK Partili kadınlar kadın dostu belediyeciliği yerinde inceledi! AK Partili kadınlar kadın dostu belediyeciliği yerinde inceledi!