Seferihisar Belediye Meclisi ilk toplantısını yaptı! Seferihisar Belediye Meclisi ilk toplantısını yaptı!

Anavatan Partisi Basın Merkezi, Ankara'nın Gölbaşı ilçesi belediye başkan adayı ile ilgili son günlerde ortaya çıkan yanıltıcı haberlere açıklık getirerek, kamuoyunu doğru bilgilendirmek adına bir bildiri yayımladı. Anavatan Partisi, Recai Canoruç'un adaylıktan çekilmesine ilişkin haberlerin gerçek dışı olduğunu, Canoruç'un sadece adaylıktan istifa ettiğini ve bu sürecin ardından meclis üyesi adayımız Serap Yıldız'ın yasal olarak Gölbaşı Belediye Başkan adayı olarak belirlendiğini duyurdu.

Doğruları Paylaşma Zorunluluğu ve Aday Değişikliği
Anavatan Partisi, Recai Canoruç'un adaylıktan çekildiği yönünde çıkan haberlerin asılsız olduğunu ve bu tür haberlerin yanlış anlaşılmalara yol açabileceğini vurguladı. Parti, Canoruç'un adaylıktan istifa ettiğini, ancak parti içindeki görevine devam ettiğini belirtti. Ayrıca, Gölbaşı ilçemizde 1. sıra meclis üyesi adayımız olan Serap Yıldız'ın, yasal süreçler dahilinde yeni belediye başkan adayımız olduğunu açıkladı.

Yenilenen Taahhüt ve Gölbaşı İçin Vizyon
Anavatan Partisi Genel Başkan Yardımcılarından Semih Narlı adına yapılan açıklamada, "Anavatan Partisi olarak, Gölbaşı’nda hizmet etmeye ve ilçemizin geleceğini şekillendirmeye olan taahhüdümüz tamdır. Serap Yıldız başkanlığında, ilçemizin karşı karşıya olduğu zorlukları aşacağız ve Gölbaşı'nın gelişimine katkı sağlayacak projeleri hayata geçireceğiz. Partimiz, ilçemizin ve vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına yönelik çalışmalarını kararlılıkla sürdürecektir." dedi.

Kamuyouna Saygıyla Duyurulur
Anavatan Partisi, bu açıklama ile Gölbaşı halkına ve tüm kamuoyuna, partinin ilçede yaşanan aday değişikliği sürecine dair şeffaf ve doğru bilgileri sunmayı amaçlamaktadır. Parti, Serap Yıldız’ın belediye başkanı adaylığının, Gölbaşı için yeni bir başlangıç ve umut olduğunu belirtirken, tüm vatandaşları bu yeni dönemde kendilerine destek olmaya çağırıyor.  

Kaynak: HABER MERKEZİ