Mansur Yavaş'ın önünde 3'lü formül! Tamam, devam ya da yeni bir adres... Mansur Yavaş'ın önünde 3'lü formül! Tamam, devam ya da yeni bir adres...

31 Mart’a sayılı saatler kala seçimin tansiyonu yükseliyor. Kemalpaşa’da Süleyman Şencan’ı belediye başkan adayı gösteren Türkiye İşçi Partisi bu seçimde TİP’liler oyunu başka partiye verecek söylemlerine itibar edilmemesi çağrısında bulundu. Bu söylemleri çıkartanların art niyetli olduğuna dikkat çekilen açıklamada parti örgütü olarak ittifak yapacağımız kitle emekçi halk kitlesidir. Politik görüşlerimizle hiçbir benzerlik göstermeyen, hiçbir zaman olumlu bakamayacağımız parti veya adaylarla anılması rahatsızlık vericidir hatırlatmasında bulunuldu.

Dezenformasyonu yapanlara uyarı...

Açıklamada bu dezenformasyonu yapmaya çalışanlar bulunulduğu takdirde sessiz kalınmayacaktır uyarısında bulunuldu. Kemalpaşa siyasetini hareketlendiren iddiaya göre Türkiye İşçi Partisi üyelerinin bu seçimde CHP adayı Mehmet Türkmen’e vereceğine dair söylemler sosyal medyaya düşmüştü. Türkiye İşçi partisi son açıklamasıyla dedikodulara son noktayı koymuş oldu.

Kaynak: Haber Merkezi