Eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş'e gerçekleştirilen suikastin görüntüleri ortaya çıkmıştı. 30 Aralık 2022 taraihinde Ankara'da cuma namazı çıkışında hayatını kaybeden Eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş'e saldırı anlarının görünrüleri ortaya çıkmış, görüntüler kendisini gazeteci olarak tanıtan Emre Erciş X hesabından paylaşılmıştı. Bu görüntülerin ortaya çıkması ile birlikte Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş, sosyal medyadan 'Lütfen bizi yalnız bırakmayın' diye seslendi. 

Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş şu ifadeleri kullandı:

'Lütfen bizi yalnız bırakmayın'

'Lütfen bizi yalnız bırakmayın'

'Türk milletinin atası ve en büyük Türk olan Atatürk'ün kurduğu cumhuriyetin fikri hür, aklı hür, vicdanı hür evlatlarına sesleniyorum: Beni ve evlatlarımı yalnız bırakmayın. Çünkü bu davanın savcısı sizsiniz. Bu dava böyle çözülecek. Ben buna inanıyorum. Lütfen bizi yalnız bırakmayın.

İsmail Saymaz, Ateş'in Whatsapp yazışmalarını yayınlamıştı

İsmail Saymaz, Ateş'in Whatsapp yazışmalarını yayınlamıştı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Mersin'de yaşanan kaza için taziye mesajı! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Mersin'de yaşanan kaza için taziye mesajı!

Sözcü Gazetesi yazarı İsmail Saymaz, 'Sinan Ateş'in Whatsapp yazışmalarını köşe yazısına taşımıştı. Eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş'in arkadaşı ile yazışmalarının yer aldığı görüntülerde Ateş'in 'Beni öldürmeye karar vermişler' dediği görülmüştü.

Kaynak: HABER MERKEZİ