Cemil Tugay'dan flaş Ekrem İmamoğlu açıklaması! O sözleri Kemal Kılıçdaroğlu'nun yüzüne söyledi! Cemil Tugay'dan flaş Ekrem İmamoğlu açıklaması! O sözleri Kemal Kılıçdaroğlu'nun yüzüne söyledi!

CHP Genel Başkanı Özgür Özel İzmir adaylarında görğlen radikal değişimle ilgili süreci değerlendirdi. Halk Tv'de İsmail Küçükkaya'ya konuk olan Özel,  "İzmir ve ilçelerindeki belediye başkan adaylarımızın yaş ortalaması 62’ydi, 46’ya indi. Bunun önemli olduğunu düşünüyorum. 9 ilçede kadın adayımız var, bunu da çok önemsiyorum" ifadelerini kullandı.

Bana 6 arkadaşım yardım etti...
"Listenin tamamını bizzat çalıştım, 15 gündür özellikle bu konuya çalıştım" diyen Özel, şöyle devam etti: "Dün aralıksız 22 saat İzmir konusunu değerlendirdim. Bana 6 arkadaşım yardım etti. Pek çok dengeyi gözettik; kadın, yaş, liyakat gibi... Onun dışında Ağrılı, Elazığlı, Konyalı, Tuncelili, Ereğlili başkanlar var."

Karşıkaya kulübünü kuran aileden...
Karşıyaka Belediye Başkan adayı Behice Yıldız İşçimenler Ünsal hakkında konuşan Özel, "Karşıyaka’ya çok uzun zaman sonra ilk kez bir Karşıyakalı aday koyduk. Karşıyaka adayımızın dedesi Karşıyaka Spor Kulübünü kuran isimlerden" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Merkezi