Kağıthane'de yaz tatilindeki çocukların zamanlarını verimli ve eğlenceli geçirmeleri amacıyla spor ve yaşam becerileri gibi alanları kapsayan bir takım etkinlikler düzenleniyor. Kâğıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin, “Tüm çocuklarımıza başarı ve eğlence dolu bir yaz Diliyorum” dedi.

Bosna Hersek'ten Türkiye'ye gönül köprüsü Bosna Hersek'ten Türkiye'ye gönül köprüsü

Kağıthane Belediyesi'nin yaz tatiline giren çocuklar için yaz etkinliklerini düzenlemesi; yaz spor okulları, buz pisti, kâğıtlar ve yaşam atölyelerinde hem eğlenip hem de öğrenme fırsatı yakalıyorlar. Yakın zamanda 3'üncü etap açılışı gerçekleşen Yeşil Vadi'de arkadaşlarıyla beraber bisiklet ve yürüyüş yolu, spor ve dinlenme alanları, yeşil alanlar, parklar ve bahçeler de çocukları bekliyor. Kâğıthane Belediyesi'ne ait millet kıraathanelerinde de çocuklar, yaz tatili boyunca birbirinden resimli kitap ve romanları okuyacaksınız.78556 (1)

“TÜM ÇOCUKLARIMIZA EĞLENCE DOLU BİR YAZ DİLİYORUM”

Kâğıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin, "Çocuklarımızı kutluyoruz. Kâğıthane Belediyesi olarak çocuklarımızın motivasyonlarını yüksek tutarak yeni döneme hazırlanmaları için birbirinden eğlenceli ve öğretici çeşitli etkinlikler ve eğitimler düzenliyoruz. Tüm çocuklarımıza başarı ve eğlence dolu bir yaz" diye konuştu.

Kaynak: DHA