31 Mart yerel seçimlerine iki gün kala Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, İzmir  Büyükşehir Belediye Başkan adayı Cüneyt Oğuz ve ilçe başkan adaylarına destek için  İzmir’e geldi.  Muharrem Ince3

Karşıyaka'da 23 Nisan coşkusu başlıyor | Unutulmaz bir şenlik olacak Karşıyaka'da 23 Nisan coşkusu başlıyor | Unutulmaz bir şenlik olacak

Yoğun bir tempoda geçen  İzmir gezisinin ilk durağı, Buca oldu. Daha sonra  İnönü Caddesi,   Güzelyalı,  Göztepe turu yapan İnce, Kemeraltı Başdurak Camii'nde Cuma namazını kıldı.
Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce Bornova’ya geçti, Çamdibi'nde esnaf ziyaretinde bulundu.  Muharrem Ince2
Karşılarında İnce’yi gören Bornovalılar kendisine olağanüstü bir ilgi gösterdiler, fotoğraf çektirdiler.  İnce’nin bu hızlı ve yoğun İzmir gezisinin sonraki durağı, Bayraklı’ydı.  İzmir gezisinin önemli  noktalarından  biri Karşıyaka’nın kalbi Çarşı oldu.
Muharrem İnce burada da otobüsünden indi, halk, yanı sıra esnaf ile sohbet etti.  İnce’nin  bu gezide de en büyük destekçileri her zaman olduğu gibi gençlerdi. İnce onları kırmadı,  sık sık otobüsten inerek, fotoğraf  çektirdi.  

Kaynak: haber merkezi