2010 yılında oyuncu Zeynep Demirel ile evlenen eski Fenerbahçe kalecisi ve Hatayspor'un eski teknik direktörü Volkan Demirel, evliliklerinden 2 kız çocuğu olan çift, mayıs ayında boşanma iddialarıyla anılmıştı. Ancak şimdi bebek müjdesiyle gündeme geldiler.

Volkan Ve Zeynepin Üçüncü Bebekleri

İrem Derici Barcelona'da: Plajda şampanya patlattı! İrem Derici Barcelona'da: Plajda şampanya patlattı!

Karnı dikkatlerden kaçmadı

Zeynep Demirel'in üçüncü kez anne olacağı iddiaları gündeme geldi. Dün yaptığı paylaşımda göbeğinin belirginleştiği de gözlerden kaçmadı. Demirel, dün 35. yaşını kutladı ve şu sözlerle duygularını ifade etti: "Bu defa hiç olmadığım kadar karışık, hiç olmadığım kadar dalgalıyım. Öyle bir yerdeyim ki, çok sorguladığım için mi sert cevaplar alıyorum yoksa zaten bildiğim soruların cevapları mı bunlar bilmiyorum. Bildiğim, ne yaparsan yap, hayatta olması gerekenin olduğu. İlahi kudretin senaryosu biz fanilerin öngördüğünden farklı çoğu zaman. Bir kayıp bir doğuşa, bir soluş bir açışa karşı dengede hayatta. Evet 35 oldum, gökyüzünün başka rengi de varmış, taşın sert olduğunu geç fark etmişim ve bir yanımız yaprak dökerken, bir yanımız bahar bahçe olabilirmiş" 

Boşanma iddiaları çıkmıştı

Geçtiğimiz mayıs ayında Volkan ve Zeynep Demirel çiftinin boşanacakları iddiası ortaya atılmıştı. Ancak çift, bu haberleri yalanlayarak sosyal medya hesaplarından paylaştıkları fotoğrafa, "Bazen çoğu evlilikte olduğu gibi tartışıyoruz anlaşamıyoruz. Fakat boşanma davası açtığımız yönündeki haberler doğru değil. Şu an karşılıklı sabah kahvemizi içiyoruz" demişti. Dün gece bir mekan çıkışı kamera karşısına geçen çift, hakkında çıkan haberlerle ilgili sessizliğini bozdu. Kendisine yöneltilen soruları cevaplayan Zeynep Demirel, "Her evlilikte olduğu gibi tartışmalar ve fikir ayrılıklarımız oluyor. Teyit etmeden dava açılmış gibi haber yapılması doğru değil. Bizim 2 çocuğumuz var biz onları gözümüzden sakınıyoruz. Bu çok vicdansızca bir hareket böyle bir şey yok yalan bir haber" yazmışlardı.

Kaynak: Haber Merkezi