Ödemiş'te sıcak havalar mesai saatlerini etkiledi! Ödemiş'te sıcak havalar mesai saatlerini etkiledi!

Köyün ileri gelenlerinin konuk ettiği Başkan Ergin, bugüne kadar çözülen ve çözülmesi gereken sorunları birlikte masaya yatırıp değerlendirdiler. Köyde çözümlenmesi gereken acil sorunlar birim amirlerince iş planına alındı.
Köy kahvesinde vatandaşlarla bir araya gelen ve sorunlarını tek tek dinleyen Başkan Ergin, ardından, acil çözüme kavuşturulması gereken köy sokaklarını muhtar, vatandaş ve teknik ekibiyle birlikte gezerek tespitlerde bulundu.

Ergin, “Ziyaretlerimizde teknik ekibimizin belirlediği sorunları iş programımıza alıyoruz. Çözüme kavuşturulması için olanaklarımızı seferber ediyoruz. Sorunların tekrarlanmaması için köklü çözümler getiriyoruz. Köy ziyaretlerimizi düzenli bir program halinde sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızı ziyaret ediyoruz. Mahalle muhtarımızın taleplerini dikkate alıyoruz ve yerinde incelemelerde bulunuyoruz.
Köylerimizdeki vatandaşlarımızla, büyük değerli bir aileyiz. Onların huzuru ve mutluluğu için gece gündüz durmaksızın çalışıyoruz. Ayvalık’ın kendisi güzel, köyleri güzel, insanı ise bir başka güzel. CHP İlçe Yönetimi, Meclis Üyelerimiz ve birim amirlerimiz ile birlikte Kırcalar Köyü Muhtarı Ali Tülüoğlu ve köy sakinlerimizi ziyaret ettik. Yaptıklarımızı yapacaklarımızı konuştuk, taleplerini dinledik. Misafirperverlikleri ve güzel sohbetleri için teşekkür ederim" diye konuştu.

Muhabir: Veli Uslu