Dün gerçekleştirdiği basın toplantısında adaylığını açıklayan Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım, birbirinden dikkat çekici değerlendirmelerde bulundu. Yıldırım'ın en dikkat çeken çıkışlarından biri, 2018 yılındaki seçimlerdeki yenilgisinden sonra yaşadığı üzüntüyü hafifletmek için "Seçimi kaybettik, viski içtik, rahatladık" şeklindeki ifadesiydi.

'Viski içtik' dediği dönem Ramazan ayıymış!

Yıldırım'ın "viskiyi çektik" dediği dönem Ramazan ayına rastlıyordu. O gün Ali Koç'un konuşması sırasında su içmiş olması büyük tepkilere neden olmuştu. Koç'tan sonra kürsüye gelen Yıldırım ise "Ben içmiyorum" diyerek görevlilerden önündeki suyu kaldırmalarını istemişti. Bu davranışı Ramazan hassasiyeti olarak yorumlanmış ve büyük takdir toplamıştı.

İşte YouTube Music'e beklenen özellik! Mırıldanarak şarkı bulma çağı geldi! İşte YouTube Music'e beklenen özellik! Mırıldanarak şarkı bulma çağı geldi!

''İki kadeh viski içtik, rahatladık''

Dünkü basın toplantısında konuşma metnine bağlı kalmayan Aziz Yıldırım, 2018 yılında seçimi kaybettiği akşamdan bahsederek "Ali Koç'a kaybettim. Vay efendim garajdan gitmişim. Havadan mı gideyim? Arabam garajdaydı. Kaybettik, üzgündük, eve gittik, iki kadeh de viski çektik, rahatladık" şeklinde konuştu.

Sosyal medyada viral oldu!

Kameralar önünde örnek bir tutum sergileyerek 6 yıl önce kürsüdeki suyu kaldırtan Yıldırım'ın o günün akşamında "Viski içtik" demesi sosyal medyada viral oldu.

Kaynak: Haber Merkezi