Altekma'da Play-Off heyecanı

İzmir ekibinin play off için önünde tek engel kaldı. Evinde cumartesi günü (yarın) saat 14.00'te Sorgun Belediyesi'ni ağırlayacak Altekma kazandığı takdirde ilk sekize kalacak.

Spor 26.02.2021, 11:59 26.02.2021, 11:59
Altekma'da Play-Off heyecanı

İzmir’in AXA Sigorta Efeler Ligi’ndeki yeni ekibi Altekma Spor Kulübü’nün ilk sezonunda Play-Off’a yükselmek için önünde sadece bir maçı kaldı.

Lacivert-beyazlı ekip cumartesi günü İzmir’de konuk edeceği Sorgun Belediyespor’u mağlup etmesi halinde ilk kez yer aldığı bu en prestijli ligde adını ilk 8 takım içine yazdırıp Play-Off’a kalacak. 

Bu sezon 16 takımın yer aldığı ve 4 takımın küme düşme üzüntüsü yaşayacağı Efeler Ligi’ndeki ilk yıllarında başarılı bir çizgi yakalayan ekibin  Başkanı Melih Sebastien Durmuş, ekibiyle gurur duyuyor.

HER KOŞULDA BAŞARI

Son hafta mücadelesinin sonucu ne olursa olsun dikkat çekici sonuçlara imza attıklarının altını çizen Kulüp Başkanı Melih Sebastien Durmuş, “Gerçekten temposu yüksek, maç trafiği yoğun bir ligi bitirmek üzereyiz. Normal sezonun son haftasında İzmir’de Sorgun Belediyespor’u konuk edeceğiz. Rakibimizi skor ne olursa olsun yenmemiz halinde sezonu 8. sırada tamamlayacağız ve ilk yılımızda Play-Off oynama başarısını göstereceğiz. " dedi.