Son Mühür
 
Gündem Dünya Magazin Spor Ekonomi Sağlık Siyaset Teknoloji Kültür Sanat Video Galeri Foto Galeri
Hollywood yıldızlarından Erdoğan'a kutlama
Hollywood yıldızlarından Erdoğan'a kutlama
Başkan Soyer koronavirüs aşısı oldu
Başkan Soyer koronavirüs aşısı oldu
Akdeniz'de deprem
Akdeniz'de deprem
Kulis: Albayrak için dönüş tarihi verildi
Kulis: Albayrak için dönüş tarihi verildi
11 Ocak 2021 Pazartesi - 14:10

Göztepe'de öncelik Ünal Karaman

Göztepe'de İlhan Palut'un görevden ayrılmasının ardından arayış başladı. Teknik adam seçiminde rota değiştiren Başkan Sepil'in önce Ünal Karaman'ı istediği öğrenildi.

Göztepe de öncelik Ünal Karaman

Göztepe'de Palut'un istifasının ardından arayış başlarken, yönetim "çıkış arayan" ve "Süper Lig deneyimi olmayan"  isimler yerine artık deneyimi tartışılmayacak isimler üzerine yöneldiği öğrenildi.

Bu konuda da ilk adres son olarak Trabzonspor'u çalıştıran tecrübeli isim Ünal Karaman oldu. 

Başkan Mehmet Sepil'in teknik adam arayışlarında gündeme getirdiği ilk ismin Ünal Karaman olduğu öğrenildi. Geçen sezon da Tamer Tuna'nın istifasının ardından adı Göztepe ile anılan Karaman'ın bu kez takımın başına getirilebileceği öğrenildi.

Yönetimin Ünal Karaman'la görüşmelerinden sonuç alamazsa Tolunay Kafkas, Bülent Korkmaz ve Aykut Kocaman isimlerini de  gündeme getirebileceği öne sürüldü.

Profesyonel futbolculuk kariyerine 1981'de doğduğu şehir Konya'da başlayan Karaman Gaziantepspor, Malatyaspor, Trabzonspor ve son olarak da Ankaragücü formalarını giydikten sonra  2000 yılında 
faal futbol yaşamını tamamladı ve 2000-2004 yılları arasında Milli Takım yardımcı antrenörlüğü görevinde bulundu. Karaman, 2005 yılında Ümit Milli takım teknik direktörlüğü görevine getirildi. 2007'de Konyaspor'u çalıştıran Karaman bir yıllık sürenin ardından 2008 yılının Kasım ayında Hakan Kutlu'nun istifası ile MKE Ankaragücü'nün başına geçti. 
7 Aralık 2008 tarihinde lig de Galatasaray ile yaptığı ve 3-0 mağlup ayrıldığı karşılaşma sonrası istifa etti.19 Mayıs 2009 günü 2008-09 sezonunun son iki haftasında tekrar Konyaspor'a döndü..